Wiadomości w języku polskim

Spotkanie europejskich prowincjałów

We wspólnocie w szwajcarskim mieście Fryburgu wszyscy przełożeni naszych jednostek europejskich (3 prowincje, 2 proprowincje i 3 wikariaty) spotkali się w dniach 19-20 maja. Był obecny także generał ks. Milton Zonta, który wprowadził znaczące spotkanie z medytacji, i generalny sekretarz ds. misji ks. Agustín Van Baelen, którzy reprezentowali generalat. Spotkanie zainicjowane wiele lat temu jako nieformalne zgromadzenie na rzecz braterskiej wymiany doświadczeń przełożonych niemieckojęzycznych, rozwinęło się wielokierunkowo przez te lata. Obecnie uczestniczą w nim superiorzy wszystkich jednostek w Europie. Pod względem treści spotkanie stało się forum, na którym superiorzy mogą się dzielić myślami na różne bieżące tematy dotyczące naszych wspólnot i członków w Europie.


 

Więcej informacji dla Salwatorianów w sekcji Klauzura

 

Bł. Franciszek Jordan

Founder

Myśli Założyciela

Wszystko jednak przez Niego, z Nim i dla Niego. Wszystkie narody, pokolenia, ludy i języki, chwalcie Pana Boga naszego!

Wielcy Salwatorianie

SDS

Dom Generalny

Motherhouse

Curia Generalizia

Via della Conciliazione, 51
I - 00193 ROMA, ITALIA
+39 06 686 291

Policy:   PRIVACY || COOKIES
Polityka prywatności i plików cookie

Ta strona używa pliki cookie, które są niezbędne do jej funkcjonowania i wymagane do osiągnięcia jej celów.
Akceptując to, akceptujesz naszą politykę prywatności i używania plików cookie.

Polityka Privacy